Gassner lemiesz

Lemiesze pasujące do pługów niemieckich o chwytliwej nazwie Gassner. Są to pługi starsze, mające przynajmniej po 20 lat. Jednak dalej służą one w polskich gospodarstwach i doskonale spełniają swoje zadanie. Lemiesze do pługa gassner są bardzo ciężkie do dostania na rynku. Jednak my mamy tego typu lemiesze wykonane z HARDOXA.

Gasner lemiesz dziobowy czy dłutowy

Często zadawanym pytaniem przez klientów jest jaki lemiesz gassner powinni wybrać ten dziobowy czy dłutowy. Dziobowy lemiesz to ten który posiada wysunięty dziób, a dłutowy posiada dwa otwory do zamontowania dodatkowego elementu – dłuta. W dobrych warunkach lepiej spisują się lemiesze dłutowe gdyż wytrzymują więcej dzięki wymianie dłut. Zaś gdy rok jest ekstremalnie such klienci decydują się na lemiesze dziobowe które lepiej wchodzą w ziemię i stwarzają mniejsze opory. My zalecamy wybór lemiesza pod dłuto ze względu na jego dłuższą pracę.

Gdzie kupić lemiesze do pługa Gassner

Tak jak już wcześniej wspominałem lemiesze do pługa gassner są dobrem deficytowym i na rynku prawie wcale nie występują. Jednak my posiadamy te lemiesze i dodatkowo są wykonane z bardzo dobrej stali jaką jest HARDOX. Poniżej znajdą państwo katalog części do pługa gassner, wszystkie części które w nim są mogą państwo kupić. Najczęściej kupowanymi są: gassner lemiesz dziobowy, gassner pług lemiesze 2 skibowy obrotowy, lemiesz do pluga gassner 3003 oraz lemiesze gassner ss1080 p ss1090 l.

Lemiesz Gassner jaką stal wybrać

Na rynku można spotkać lemiesze wykonane ze stali Brorowych, lemiesze ze stali z odzysku – szyna kolejowa, lemiesze bez podanego rodzaju stali ( odradzamy zakup, najgorszy wybór gdyż najczęściej są to lemiesze najgorsze i najmniej wytrzymałe) oraz ostatnią opcją jest lemiesz Gassner ze stali trudnościeralnej HARDOX te lemiesze wytrzymują najdłużej a ich żywotność przewyższa ORYGINALNE części tej firmy. Chcesz aby lemiesz gassner pracował jak najdłużej- wybierz lemiesze HARDOX.

Lemiesz do pługa Gassner dorabianie na wymiar

Jeżeli w poniższym katalogu nie znalazłeś swojego lemiesza zachęcamy do kontaktu z nami. Po przesłaniu przez ciebie zdjęć i wymiarów określimy koszt wykonania takiego lemiesza a następnie wykonamy takowy lemiesz specjalnie dla ciebie z trudnościeralnej stali HARDOX. Najlepszym czasem na dorabianie lemieszy do pługa gassner jest okres poza sezonem. Zapraszamy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24