lemiesz do pługa Niemeyer

Lemiesz do pługa Niemeyer u nas wykonany jest ze stali Trudnościeralnej HARDOX. Odpornej na pękanie, wygięcie oraz odpornej na ścieranie. Dzięki temu lemiesz do pługa Niemeyer z Hardoxa pracuje dłużej od ORYGINALNYCH części a przy tym kosztuje mniej. Dostępne są 2 rodzaje lemieszy do pługa niemeyer: Lemiesze pod dłuto i lemiesze dziobowe. Przy mniejszych gosopodarstwach polecamy dziobowe,a przy gospordarstwach większych lemiesze do dłuta- są droższe ale lemiesze Niemeyer pod dłuto wytrzymują dłużej bez wymiany. Najpopularniejszymi u nas są: lemiesz niemeyer n15g, lemiesz pługa obrotowy niemeyer 2 skibowy, lemiesze do pługa niemeyer nh3ssl.

Lemiesz do pługa Niemeyer jaką stal wybrać

Wybór stali na lemiesz do pługa Niemeyer to pierwsza najważniejsza czynność przy kupnie nowych elementów. Odpowiedni wybór pozwala na nawet 3 x dłuższą pracę w porównaniu z elementami z innej gorszej stali. Lemiesz Niemeyer występuje na rynku w kilku odmianach stali: Lemiesze Niemeyer ze stali Borowej, lemiesze ze stali szynowej- kute, Lemiesze bez opisanej nazwy stali. W ostatnim przypadku gdzie nazwy stali nie ma podanej elementy robocze wykonywane są ze zwykłych stali- najmiększych. Nie daj się nabrać na frazesy typu: najlepsza stal, polska jakość i stal z hut zachodnich. To nic nie znaczy, a otrzymasz towar ze zwykłej stali- chwyt marketingowy. Możesz też kupić Lemiesze do pługa Niemeyer wykonane z obecnie najwytrzymalszej ze stali czyli HARDOX 500. Jest to stal Odporna na pęknięcia, wygięcie a przy tym bardzo trudnościeralna. W porównaniu do lemieszy ze stali Borowej lemiesze Niemeyer ze stali HARDOX wytrzymują 2x dłużej, a w porównaniu do najtańszych nawet 8x dłużej. Zastanów się czy warto zapłacić kilka złotych więcej za towar który wytrzyma kilkukrotnie dłużej. Zalecamy wybór HARDOXa.

Lemiesz do pługa Niemeyer na wymiar

Przeszukałeś cały nasz katalog lemieszy do pługa niemeyer i nic nie znalazłeś? Skontaktuj się z nami, prześlij nam zdjęcie lub wymiary, a my wykonamy taki lemiesz specjalnie dla ciebie. Otrzymasz towar klasy PREMIUM wykonany z HARDOXA. Dzięki czemu lemiesz taki wytrzyma dłużej niż Oryginał a przy tym będzie odporny na pęknięcie i wygięcie- towar z najwyższej półki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22