lemiesz Fenet

Lemiesz Fenet wykonany jest u nas z HARDOXA. Jest to trudnościeralna stal odporna na pęknięcia, wygięcie i bardzo twarda. Lemiesze z tego materiału wytrzymują dłużej od ORYGINALNYCH fabrycznych części. Poniżej w naszym katalogu znajdziecie: fenetmatic lemiesz, lemiesz do pługa fenet. Lemiesze do pługa fenet występują u nas tylko w wersji pod przykręcane dłuto. Lemiesz taki jest wytrzymalszy od zwykłego dziobowego, wymaga tylko wymiany dłut.

Lemiesz Fenet jaką stal wybrać

Najtrudniejszą rzeczą przy zakupie lemieszy do pługa Fenet jest wybór stali z której będą wykonane. Na rynku jest kilka typów i można dostać zawrotu głowy. W skrócie:

  • Lemiesze Fenet ze stali Borowej- są to lemiesze o twardości 40HRC, podatne na pękanie. Najpopularniejsze w polsce przez ogromną dostępność
  • Lemiesze bez podanej nazwy stali. Napisane teylko Najlepsza stal z hut zachodnich, stal skandynawska. To nic innego jak farmazony, a w rzeczywistości przychodzi do ciebie lemiesz Fenet wykonany ze zwykłej stali. Miękki i bardzo prawdopodobne że nie wytrzyma nawet 5 hektarów.
  • Lemiesz do pługa Fenet wykonany ze stali HARDOX. Od lat wykonujemy lemiesze i do tej pory jest to najlepszy wynaleziony materiał na produkcję lemieszy. Odporny jest na pęknięcia, na wygięcie, a przy tym wytrzymuje 2x więcej od lemieszy ze stali Borowej i nawet 8 x więcej od tych ze zwykłej stali.

Lemiesze do pługa Fenet dorabianie

Szukasz części i nigdzie jej nie znalazłeś ? Dorobimy lemiesze do pługa fenet według twojego wzoru lub rysunku. Wystarczy zadzwonić i umówić szczegóły. Otrzymasz towar 1 klasy wykonany ze stali HARDOX z dokładnością do 0,5mm. Wytrzymałością przewyższające wszystkie inne lemiesze.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2