lemiesz Overum

Lemiesz Overum ze stali odpornej na pęknięcia, odpornej na wygięcie oraz trudnościeralnej o nazwie HARDOX 500. Lemiesze Overum wykonane z tej stali wytrzymują dłużej od ORYGINALNYCH części dlatego jest już to towar klasy PREMIUM. Poniżej w naszym katalogu znajdziecie: lemiesz do pługa overum, lemiesz przedpłużka overum, overum lemiesz, lemiesz do pług zagonowy overum 190 mm. Lemiesze w naszym katalogu występują w 4 wariantach dlatego zwróć uwagę jaki model lemiesza posiadasz w swoim pługu. Lemiesz overum występuje u nas w wersji dziobowej z dłutem stałym, lemiesz overum do dłuta przykręcanego, lemiesz do pługa overum dzielony – dłuto przykręcane jest do wspornika oraz lemiesz z dłutem wbijanym.

Lemiesz Overum z jakiej stali kupić

Na rynku jest duży wybór lemieszy do pługa Overum ale jak wybrać taki który wytrzyma najdłużej? Najważniejsze to wybrać odpowiednią stal.

Aby to tobie ułatwić przygotowaliśmy małą ściągawkę:

  • Lemiesz Overum ze stali Borowej- Lemiesz najpopularniejszy w polsce ze względu na ogólną dostępność. Ma on twardość 40HRC, a przy uderzeniu potrafi pęknąć. Lemiesz średniej klasy, spełnia swoje zadanie ale można to zrobić lepiej
  • Lemiesz do pługa Overum ze stali szynowej- lemiesz walcowany z materiału pochodzącego z torów kolejowych. Lemiesze tego typu wytrzymują krócej od tych ze stali Borowej, a twardość takiego lemiesza wynosi 30HRC.
  • Lemiesz Overum bez podanego typu stali. Sprzedający dopisał tylko: stal z hut zachodnich, najlepsza stal skandynawska, polski towar polska jakość bez żadnych szczegółów same frazesy. Najczęściej jest to najgorsza możliwa opcja wyboru lemiesza do pługa Overum. Zakup taki kończy się najczęściej przed zaoraniem 10 hektarów. Co z tego że towar jest ładnie zapakowany, i błyszczy bo pomalowany jest farbą proszkową skoro pod spodem jest zwykła, miękka stal. Odradzamy zakupy tego typu towarów
  • Lemiesz Overum ze stali HARDOX- jest to stosunkowo nowy towar na rynku. Wykonujemy go z blach odpornych na pęknięcia, lemiesze takie nie gną się, a ich twardość wynosi 50HRC. Porównując Lemiesz Overum ze stali HARDOX wytrzymuje on 2x dłużej od lemiesza ze stali Borowej i ponad 10x dłużej od najtańszego zamiennika. Polecamy ten wybór jeżeli chcesz orać a nie wymieniać lemiesze.

Lemiesz do pługa Overum dorabianie

Przeszukałeś cały internet i nie znalazłeś swojego lemiesza do pługa Overum? Nic straconego, kliknij w zakładkę kontakt i zadzwoń do nas. Po omówieniu szczegółów wykonamy lemiesz taki sam jak twój. Otrzymasz towar klasy PREMIUM wytrzymalszy od ORYGINAŁU wykonany ze stali HARDOX 500.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 46