lemiesze do pługa Vogel&Noot

Lemiesze do pługa Vogel&Noot wykonane z nowego typu stali- HARDOX 500. Stal ta jest trudnościeralna, odporna na pęknięcia, a przedewszystkim wytrzymuje więcej niż ORYGINALNE części.Lemiesz Vogel noot występuje w 2 wariantach: lemiesz dziobowy z wysuniętym dłutem stałym oraz lemiesz do dłuta z przykręcanym dłutem wymiennym. Do gospodarstw mniejszych zalecamy wybór lemieszy dziobowych ze względu brak konieczności zakupu dłut, a dzięki temu koszt będzie niższy. Zaś dla gospodarstw większych polecamy lemiesze pod wymienne dłuta. Koszt takiego lemiesza jest dłuższy jednak żywotność w przypadku lemiesza dziobowego jest większa.

Lemiesze do pługa Vogel&Noot z jakiej stali

Lemiesze do pługa Vogel&Noot występują w wielu wariantach, a przedewszystkim z wielu materiałów. Jak odnaleźć się w tym i wybrać najlepszy model z najlepszej stali. Wystarczy znać podstawy, a wybór stanie się bardzo prosty. Lemiesze vogel noot na rynku można otrzymać z kilku podstawowych materiałów:

  • Lemiesze do pługa Vogel&Noot wykonane ze stali Borowej są najpopularniejszym bo najbardziej dostępnym wariantem. Lemiesze takie mają twardość 40HRC jednak mają tendencję do pękania. Otwory wykonane są na śrubę płużną kwadrat która po częściowym żużyciu przeciąga się i lemisz jest niezdatny do użytku.
  • Lemiesze bez podanej nazwy są najgorszym wyborem. Sprzedający najczęściej piszą: stal z hut zachodnich, stal skandynawska lub najlepszy polski produkt. Nie daj się nabrać, taki towar bez podanego materiału to najczęściej elementy wykonane z najgorszago materiału – zwykłej miękkiej stali. Są tylko ładnie zapakowane i pomalowane a rdzeń jest miękki jak masło.
  • Lemiesze Vogel noot ze stali HARDOX jest to najlepszy ze wszystkich powyższych materiałów. Elementy takie są odporne na pęknięcia, na wygięcie oraz są trudnościeralne. Twardość takiego lemiesza wynosi 50HRC. A wytrzymałość jest 2x wieksza niż lemiesza wykonanego ze stali Borowej oraz nawet 10x większa od lemieszy najtańszych.

Dorabianie Lemieszy do pługów Vogel&noot

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego lemiesza do swojego pługa możesz się z nami skontaktować. Zajmujemy się dorabianiem lemieszy do pługów. Wystarczy nam zdjęcie, rysunek lub wzór aby wykonać taką samą część. Do produkcji używamy lasera 3d dzięki czemu elementy wykonane są z dokładnością do 0,2mm. Po uzgodnieniu szczegółów otrzymasz towar klasy PREMIUM z blachy HARDOX 500.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28