Części do agregatu ścierniskowego

Jakie części do agregatu ścierniskowego wybrać

Części do agregatu ścierniskowego należy oczywiści wybrać wytrzymałe z wysokiej jakości stali. To właśnie rodzaj stali  odpowiada za długość pracy części roboczych agregatu ścierniskowego.  Podstawowym parametrem przy wyborze stali jest twardość czylu odporność na ścieranie pod wpływem żwiru lub twardego piasku. Dlatego proponowałbym użycie części do agregatu podorywkowego przynajmniej o twardości 50HRC.

Części do agregatów ścierniskowych ze stali HARDOX

Na rynku ciężko znaleźć części o twardośći 50HRC i graniczy to z cudem. Większość nie przekracza nawet 30HRC tak więc o tak wysokiej twardości można pomarzyć. Niekoniecznie. W naszej 0fercie znajdą Państwo części do agregatów ścierniskowych ze stali HARDOX o twardości uwaga 50HRC. Blacha ta jest odpowiednia do zastosowania jej jako części roboczej agregatu gdyż jest bardzo twarda, trudnościeralna i przedewszystkim odporna na pęknięcia.

Część do agregatu ścierniskowego na wymiar

Jeżeli są Państwo w posiadaniu nietypowej części której nie można nigdzie dostać lub mają Państwo dość słabych części do agregatu ścierniskowego to zapraszamy do kontaktu. Zajmujemy się wykonywaniem takich części na wymiar w satysfakcjonującej dla Państwa cenie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 46