Pług NIEMEYER części

Pług Niemeyer części wykonane z blachy odpornej na pęknięcia, odpornej na wygięcie i przede wszystkim trudnościeralnej. Blacha ta nazywa się HARDOX jest to szwedzki produkt huty SSAB. Blacha ta jest powszechnie stosowana w budownictwie bo jest najwytrzymalszą ze stali. Dlatego że blacha ta nie ma sobie równych, zaczęliśmy z niej robić części do pługów Niemeyer oraz wielu innych maszyn rolniczych. Dzięki czemu części do pługa Niemeyer ze stali HARDOX są wytrzymalsze od ORYGINAŁÓW.

Jaką stal wybrać na części do pługa Niemeyer?

Zastanawiasz się jak wybrać najlepsze części, takie aby wytrzymały najdłużej. Wystarczy wybrać dobrą stal. Na obecną chwilę można kupić części do pługa niemeyer wykonane ze stali borowej, stali szynowej, bez nazwy stali oraz u nas ze stali HARDOX. Części do pługa niemeyer ze stali Borowej mają średnią wytrzymałość ich twardość wynosi 40hrc, a elementy mają tendencję do pękania. Stal szynowa zaś to wybór jeszcze gorszy, elementy takie są tańsze oraz miększe 30HRC. Mogą się giąć lub pękać. Kolejną z opcji czyli części bez nazwy stali to najczęściej pług niemeyer części wykonane ze zwykłej stali – miękkiej.

Ostatnią najlepszą opcją są części wykonane z HARDOXA. Wytrzymują one 2x dłużej od cześci ze stali Borowej oraz są odporne na pęknięcia i wygięcie.

Pług Niemeyer części na miarę

Przeszukałeś internet w poszukiwaniu swoich części jednak na próżno? Skontaktuj się z nami, zajmujemy się dorabianiecz części na miarę do pługów niemeyer oraz do wielu innych maszyn. Wysyłasz nam rysunek lub wzór części, my wykonujemy taką samą jednak ze stali trudnościeralnej HARDOX. Otrzymasz towar klasy PREMIUM pomalowany na siwo tak jak wszystkie pozostałe nasze części.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 64