Części do pługa Landsberg

Części do pługa Landsberg wykonane ze stali HARDOX 500. Odporne są na pęknięcia, wygięcie oraz są trudnościeralne. Części wykonane z tego typu stali wytrzymują dłużej niż części ORYGINALNE dzięki twardości sięgającej 50HRC, a co najważniejsze twardość ta jest na całej grubości elementu, a nie tylko utwardzane powierzchniowo tak jak robi to konkurencja.

Stal na części do pługa Landsberg

Chcesz wybrać stal najlepszą aby części służyły jak najdłużej, przygotowaliśmy krótką ściągawkę która ci to ułatwi. Części do pługów Landsberg wykonywane są z kilku rodzai części, najpopularniejszymi z nich są: stale Borowe, stale szynowe- tory kolejowe, brak nazwy stali oraz STALE HARDOX. Najwytrzymalszą z nich jest oczywiście STAL HARDOX która wytrzymuje 2x dłużej od stali BOROWYCH oraz nawet 10x dłużej od elementów najtańszych.

Części do pługa Landsberg na wymiar

Szukasz kogoś kto wykona części do pługa Landsberg na wymiar? Trafiłeś do celu, zajmujemy się dorabianiem części z trudnościeralnej stali HARDOX. Części takie odporne są na pękanie a ich wytrzymałość jest większa niż ORYGINALNYCH części. Wystarczy że prześlesz nam zdjęcje, wzór lub wymiary, a resztę zostaw nam.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 60