części do pługa Vogel&Noot

Części do pługa vogel&noot trudnościeralne

Części do pługa vogel&noot wykonujemy z blach trudnościeralnych HARDOX, które są odporne na ścieranie, pękanie i wygięcia. Dzięki temu części wykonane z Hardoxa wytrzymują najdłużej spośród części do pługa vogel&noot dostępnych na rynku. Wykonanie ze stali trudnościeralnej zapewnia najdłuższy czas pracy elementów i bezawaryjność, a to przekłada się na oszczędności.

Vogel&noot części zamienne

Poniżej znajdą państwo vogel&noot katalog części zamiennych do pługów tej marki. Są tam przedpłużki, piersi, dłuta, lemiesze i wiele innych części do pługa obrotowego vogel&noot. Vogel&noot części zamienne wykonane są ze stali trudnościeralnej HARDOX 500, która zapewnia że elementy będą pracować nawet 5 krotnie dłużej od części najtańszych.

Co zrobić aby części do pługa vogel&noot pracowały dłużej?

Jest to trik którego używa stosunkowo mało osób a pozwala na zaoranie nawet kilkunastu hektarów więcej. To bardzo proste, po zakończonym sezonie zabezpiecz części pługa vogel$noot przed rdzą. Wystarczy olej, smar lub folia którą owiniesz elementy robocze. Blokując dostęp wody uniemożliwiasz rdzy rozwój a elementy pozostają gładkie. Rdza powoduje że powierzchnia robi się szorstka i elementy ścierają się szybciej.

Dorabiane części zamienne do pługa vogel&noot

W naszym katalogu nie znalazłeś swojego elementu roboczego ? Nic straconego, zajmujemy się dorabianiem części zamiennych do pługów vogel&noot i wielu innych marek. Skontaktuj się z nami aby uzyskać wycenę, a my wykonamy część zamienną wytrzymalszą od oryginalnych części. Specjalnie dla ciebie abyś miał towar pierwszej klasy w dobrej cenie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 69