Pług FENET części

Wytrzymałość części do pługa Fenet ze stali HARDOX

Najważniejszą cechą dobrego produktu jest wytrzymałość oczywiście zaraz po niej jest cena po której tą część kupimy. Wytrzymałość oznacza odporność na zużycie części, w przypadku części pługa FENET zużycie będzie następowało pod wpływem oczywiście ziemi, piasku, żwiru i jakże twardych i problematycznych kamieni. Dla stali HARDOX są to normalne warunki pracy przy których radzi sobie bezproblemowo.

Wymiana części roboczych pługa FENET

Przy wymianie zawsze warto poświęcić trochę czasu na dobór odpowiednich części roboczych. Stanowią one podstawę pracy pługa i to one odpowiedzialne są za prawidłowy jej przebieg. Najprościej dopasować części po numerze katalogowym producenta składającego się z ciągu cyfr i litery P lub L oznaczających część prawą lub lewą. Najczęściej powyższy numer znajduje się w miejscu nienarażonym na ścieranie czyli od strony nakrętki lub jak kto woli od strony słupicy pługa.

Katalog części zamiennych do pługa FENET

W naszym katalogu części znajdą Państwo niezbędne części do pługa marki Fenet. Począwszy od części do pługa obrotowego 4 skibowego przez lemiesze do pługa obrotowego 3 skibowego Fenet i oczywiście przez części do pługów FENET zagonowych. Jeżeli nie znajdą Państwo odpowiedniej części, specjalnie dla Państwa dorobimy taką część wystarczy skontaktować się z nami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8