Części do pługa KVERNELAND

Wytrzymałość części do pługa Kverneland ze stali HARDOX

Firma KVERNELAND producent części do pługów i pługów postawiła poprzeczkę wysoko, elementy produkowane przez tą markę charakteryzują się dużą wytrzymałością i wysoką jakością. Dlatego ciężko znaleźć na rynku części do pługa które wytrzymają tyle co oryginalne części KVERNELAND.  Jednak my stawiamy poprzeczkę również wysoko używając szwedzkiej stali HARDOX z huty SSAB. Blacha ta jest trudnościeralna i odporna na pęknięcia. Po przeprowadzonych testach w których próbami kontrolnymi były: oryginalny lemiesz KVERNELAND, zamiennik lemiesza KVERNELAND oraz lemiesze ze stali Hardox do pługa KVERNELAND. Możemy stwierdzić iż lemiesz ze stali HARDOX i oryginalny lemiesz KVERNELAND posiadają podobną wytrzymałość.

Jakich części do pługa Kverneland używać ?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Części przedewszystkim wytrzymałych i w odpowiedniej cenie. Wymiana części w pługu KVERNELAND często zajmuje dużo czasu i nerwów, a po przeliczeniu tanich części na hektary pracy wychodzi bardzo marny wynik – nieopłacalny. Oszczędność jest wtedy gdy cena produktu i ilość zaoranych hektarów jest na wysokim poziomie, prościej mówiąc: niższa cena i więcej hektarów pracy. Tak więc części do pługa kverneland oryginalne posiadają wysyoką cenę i mogą pracować wiele hektarów, tanie części zamienne do pługa KVERNELAND mają niską cenę i mogą pracować ułamek tego w końcu części ze stali HARDOX których cena jest średnia wytrzymują podobnie tyle co oryginalne części do pługa KVERNELAND. Decyzja należy do państwa.

Katalog części do pługa KVERNELAND

W naszej ofercie znajdziecie Państwo prawie każdą część do pługa KVERNELAND. Zaczynając od tych postawowych jak lemiesz, dłuto, pierś i płoza. Przez części dodatkowe: piętka, ścinacz, uchwyt ścinacza i wspornik. Kończąc na częściach opcjonalnych których można używać czyli listwa odkładni, osłona słupicy i nakładka.  Dodatkowo jeżeli nie znajdą państwo odpowiedniej części do pługa, chętnie wykonamy taką część specjalnie dla Państwa po przysłaniu rysunku.

Pług obrotowy KVERNELAND części lub pług 3 skibowy KVERNELAND

W poniższym katalogu znajdą państwo części do pługa obrotowego KVERNELAND, do pługa 3 skibowego KVERNELAND, do pługa 4 skibowego zagonowego oraz do wszystkich pozostałych. Ilość skib nie robi dla nas różnicy i jesteśmy w stanie wyprodukować części nawet do najnowyszych pługów tej firmy. Do pługów najczęściej używanych posiadamy gotowe zestawy części, a należą do nich pługi na ziemię kamienistą z zabezpieczeniem resorowym Kverneland 150s. Oraz części do pługów 4  skibowych Kverneland ab 100 i kverneland ab 85 oraz do pozostałych takich jak kverneland vd 85, kverneland em 100 i na koniec kverneland eg 100.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 92