Pług EBERHARDT części

Pług EBERHARDT części stworzone do pracy w warunkach ekstremalnych. Odporne są na pęknięcia, wygięcie oraz mają twardość sięgającą 50HRC. Czego chcieć więcej, wytrzymałość części do pługa Eberhardt wykonanych z HARDOXA jest większa niż ORYGINALNYCH części. Poniżej w naszym Katalogu znajdziesz lemiesz, dłuto, pierś, płozę oraz wiele innych części ze stali HARDOX. Wpisz symbol swojego elementu i ciesz się wytrzymałymi częściami.

Stal na części do pługa Eberhardt

Aby części do pługa Eberhardt wytrzymywały najdłużej trzeba wybrać najlepszą ze stali. Na rynku możesz dostać wiele rodzai części. Najpopularniejsze z nich to:

  • pług eberhardt części ze stali Borowych są to najpopularniejsze bo najbardziej dostępne części. Potrafią pękać, a ich wytrzymałość na ścieranie jest przeciętna.
  • części do pługa eberhardt z HARDOXA to najwytrzymalsze części dostępne na rynku. W porównaniu do stali Borowej wytrzymują 2x dłużej, a są tylko kilka złotych droższe.
  • części bez nazwy stali- elementy robocze najczęściej wykonane ze zwykłej stali. Jest bardzo miękka i gnie się. Nie wytrzymuje nawet 5 hektarów.

Pług Eberhardt części według wzoru

W naszym katalogu nie ma twojej części? Skontaktuj się z nami aby uzyskać wycenę wykonania części do twojego pługa Eberhardt. Otrzymasz towar wykonany ze stali Odpornej na pęknięcia i wygięcie czyli stali HARDOX. Elementy wykonane z tej stali wytrzymują dłużej niż Oryginalne elementy robocze.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21