Krone lemiesz

Krone lemiesz jest bardzo popularnym wyszukiwaniem w naszym sklepie. Lemiesze do tego pługa cieszą się dużą popularnością a klienci są zadowoleni z pracy marki tych pługów. Lemiesz do pługa krone występuje w 2 wariantach: lemiesz do dłuta i lemiesz dziobowy. Aby znaleźć swój wystarczy że spiszesz numer swojego lemiesza lub porównasz wymiary z naszymi zdjęciami. Nic prostrzego. Najpopularniejszymi lemieszami w naszym sklepie są: krone fidux 4 lemiesz,krone halla lemiesz, lemiesz krone dozent.

Lemiesz Krone Mustang jaką stal wybrać

Na rynku wiele jest lemieszy pasujących do pługa Krone jednak najważniejszy jest wybór stali. To właśnie wybór stali zapewnia długą pracę lemieszy do pługa Krone. Możecie spotkać lemiesze krone ze stali Borowej, lemiesze ze stali szynowej, lemiesze krone bez podanej nazwy materiału- tych zalecamy unikać oraz ostatnie najlepsze z pozostałych lemiesze ze stali trudnościeralnej HARDOX. Dlatego jeżeli szukasz lemiesz krone mustang rozważ zakup lemiesza wykonanego ze stali HARDOX – taki element wytrzyma najdłużej.

Lemiesz krone dorabianie według wzoru

W poniższym katalogu nie znalazłeś odpowiedniego lemiesza pasującego do twojego pługa Krone? Nic straconego, możemy wykonać taki lemiesz na twoje zamówienie. Wystarczy że skontaktujesz się z nami przekażesz wzór lub rysunki, a resztą zajmiemy się my. Otrzymasz towar Premium wykonany ze stali HARDOX

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22