Landsberg lemiesze

Lemiesze Landsberg wykonujemy z materiału odpornego na pękniącia, odpornego na wygięcie a przy tym trudnościeralnego. Lemiesze landsberg wykonane ze stali trudnościeralnej HARDOX wytrzymują dłużej od ORYGINALNYCH części. Aby znaleźć swój lemiesz wpisz symbol części lub porównaj wymiary z naszymi obrazkami.

Lemiesz Landsberg jaką stal wybrać

Wybór stali to najważniejsza rzecz przy wyborze lemiesza do pługa Landsberg. Lemiesz musi być odporny na pękanie, twardy oraz trudnościeralny. Dlatego właściwy wybór może być tylko jeden- lemiesz landsberg ze stali HARDOX. W przeciwieństwie do stali Borowych, lemiesz wykonany ze stali HARDOX jest odporny na pękanie. Dodatkowo żywotność takiego lemiesza jest 2 x większa niż tego wykonanego ze stali Borowej. Dlatego zalecamy wybór stali HARDOX na twoje przyszłe lemiesze.

Landsberg Lemiesze dorabianie

Jeżeli w poniższym katalogu lemieszy do pługa landsberg nie znalazłeś swojego modelu, napisz do nas. Wykonamy taki lemiesz z twojego wzoru lub rysunku. Otrzymasz towar Premium pasujący do twojego pługa , wykonany ze stali HARDOX dzięki czemu będzie odporny na ścieranie, pękanie oraz będzie wytrzymywał nawet 8x dłużej od najtańszych lemieszy dostępnych na rynku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24