lemiesz Bovlund

Lemiesz Bovlund u nas wykonany jest ze stali Trudnościeralnej Hardox. Lemiesz taki odporny jest na pęknięcia, wygięcie a przy tym wytrzymuje więcej niż ORYGINALNE części. Lemiesz Bovlund wykonany z Hardoxa to gwarancja bezawaryjnej i najdłuższej pracy na polu. Do lemieszy zalecamy zakup dłut również ze stali HARDOX 500.

Lemiesz Bovlund wybór stali

Wybór stali na lemiesz do pługa Bovlund to najważniejsza czynność przy wyborze lemieszy. Na rynku można spotkać lemiesze ze stali Borowej, szynowej oraz takie gdzie sprzedający nie podał nazwy stali. Takich lemieszy staramy się unikać, są to najgorsze lemiesze posujące do Bovlund wykonane ze zwykłej stali. Ostatnim najlepszym wyborem jest lemiesz pasujący do Bovlund 4 ze stali trudnościeralnej HARDOX. Lemiesz taki wytrzymuje najwięcej ze wszystkich pozostałych i dodatkowo jest odporny na pękanie i wygięcie.

Lemiesz Bovlund dorabianie

W naszym katalogu lemieszy do pługa bovlund nie znalazłeś interesującego ciebie modelu? Nic straconego, skontaktuj się z nami prześlij nam wzór lub zdjęcie z wymiarami i wykonamy lemiesz Bovlund według twojego wzoru specjalnie dla ciebie. Do wyprodukowania lemiesza użyjemy stali HARDOX dzięki czemu otrzymasz towar klasy PREMIUM.

 

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2