lemiesz do pluga International

Lemiesz do pługa International u nas wykonany jest ze stali odpornej na pęknięcia, wygięcie oraz trudnościeralnej HARDOX. Lemiesz do pługa international wykonany z tej stali wytrzymuje dłużej od ORYGINALNYCH części. Czy to cię przekonuje ? Aby kupić lemiesz musisz znać jego symbol lub porównać wymiary swojego lemiesza z naszymi zdjęciami

Lemiesz International jaką stal wybrać

Na rynku można znaleźć lemiesze do pługa international wykonane ze stali Borowych, stali Szynowych oraz lemiesze takie gdzie sprzedający nie podał nazwy stali. Tych ostatnich unikamy dlatego że robione są ze zwykłej stali i zużywają się najszybciej ze wszystkich pozostałych. U nas dostaniesz lemiesz do pługa International wykonany ze stali trudnościeralnej HARDOX. Jest to najlepszy wybór i pozwoli na zaoranie największego obszaru przy najniższym koszcie.

Lemiesz do pługa International dorabianie

Jeżeli przeszukałeś nasz katalog lemieszy do pługa international i nic nie znalazłeś, skontaktuj się z nami. Wycenimy wykonanie takiego lemiesza i wykonamy go zgodnie z twoim. Otrzymasz towar klasy Premium wykonany ze stali trudnościeralnej HARDOX. Lemiesze do pługa International wykonane z tego typu stali odporne są na pęknięcia, wygięcie a przy tym wytrzymują najdłużej ze wszystkich innych rodzai lemieszy.

W ofercie mamy też: international case lemiesz, lemiesz pług case international oraz lemiesz international

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2