lemiesz do pługa Ventzki

Lemiesz do pługa Ventzki wykonywany jest u nas ze stali trudnościeralnych HARDOX. Materiał ten zapewnia odporność na pęknięcia oraz zapobiega wyginaniu elementów roboczych, a przy tym jest trudnościeralny. Dlatego lemiesz do pługa Ventzki wykonany z tej stali wytrzymuje o wiele dłużej od ORYGINALNYCH części Ventzki. W naszej ofercie mamy kilka typów lemieszy Ventzki, porównaj wymiary swoich części z naszymi zdjęciami aby kupić pasujący towar.

Lemiesz Ventzki jaką stal wybrać

Na rynku występują lemiesze Ventzki z kilku typów stali. JAk wybrać najlepszy i najwytrzymalszy?

  • Stale borowe są najpopularniejsze, mają twardość 40HRC i potrafią pękać.
  • Stal szynowa- lemiesze z tej stali mają twardość 30HRC i wytrzymują mniej od tych ze stali Borowej
  • Lemiesze bez podanej nazwy stali. Napisane tylko najlepsza stal z hut zachodnich, nie daj się nabrać. Najczęściej jest to zwykła stal, a sprzedawca używa sztuczek marketingowych aby sprzedać tobie towar
  • Ostatnim najlepszym wyborem są Lemiesze wykonane ze stali HARDOX. Stal ta ma twardość 50 HRC, jest odporna na pęknięcia i wygięcie. A przy tym wytrzymuje 2 x dłużej od lemieszy wykonanych ze stali Borowej. Polecamy wybór tej stali.

Lemiesz przedpłużka Ventzki

W naszej ofercie znajdziesz również lemiesz przedpłużka Ventzki wykonany ze stali HARDOX 500. Dzięki czemu lemiesze przedpłużków wytrzymają dłużej od ORYGINALNYCH części Ventzki. Zalecamy zakup przedpłużków przed sezonem rolniczym aby wszystkie elementy robocze były dostępne na półce.

Lemiesz Ventzki dorabianie

Przeszukałeś nasz katalog lemieszy do pługa Ventzki i nic nie znalazłeś. Skontaktuj się z nami przez zakładkę KONTAKT. Wycenimy wykonanie lemiesza według twojego rysunku lub wzoru. Ostatecznie otrzymasz towar najwyższej klasy wykonany z HARDOXA.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6