lemiesz do Regent

Lemiesz do Regent u nas wykonany ze stali trudnościeralnej HARDOX. Odporny jest na wygięcie, pęknięcie i dodatkowo ściera się znacznie wolniej od zwykłych lemieszy. Dzięki temu lemiesz do pługa Regent wykonany z tego materiału wytrzymuje dłużej od ORYGINALNYCH części. W naszej ofercie występują 2 rodzaje lemieszy  Regent: Lemiesze dziobowe i lemiesze pod dłuto. Przy większych gospodarstwach zalecamy wybór lemieszy pod dłuto gdyż rzadziej trzeba je wymieniać, a dla mniejszych polecamy lemiesze dziobowe ze względu na niższą cenę. Najpopularniejsze wyszukiwania w naszym sklepie: lemiesz regent du 435 sl, lemiesze do pluga 2 skibowego, lemiesze do pluga 5 skibowego obrotowego regent oraz lemiesze do pluga regent.

Lemiesz Regent jaki typ stali wybrać

Dostępe są na rynku lemiesze wykoknane ze stali borowych, szynowych oraz takie gdzie sprzedający nie podaje nazwy stali. Pisze tylko najlepsza jakość, polski produkt i inne farmazony. W rzeczywistości sprzedaje lemiesze wykonane ze zwykłej stali, zalecamy unikanie takich sprzedawców. Musi być podana nazwa stali to podstawa. My oferujemy Lemiesze Regent wykonane ze stali HARDOX. Jest to najlepszy wybór ze wszystkich pozostałych. Lemiesze takie wytrzymują 2 x dłużej od tych ze stali Borowej oraz nawet 8x dłużej od tych najtańszych. Przy tym kosztują tylko trochę więcej.

Lemiesz do Regent dorabianie na wymiar

Jeżeli w naszym katalogu nie znalazłeś lemiesza Regent takiego jak twój. Skontaktuj się z nami, wycenimy ile będzie kosztowała taka przyjemność na stępnie wykonamy według twojego wzoru lub rysunku. Otrzymasz nowy lemiesz do pługa Regent w klasie PREMIUM. Materiał którego użyjemy do wykonania takiego lemiesza to HARDOX 500. Dzięki temu taki lemiesz będzie odporny na pękanie, wygięcie i przy tym będzie wytrzymywał kilkukrotnie dłużej od innech lemieszy,

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17