lemiesz Dowdeswell

Lemiesz Dowdeswell jest u nas wykonany ze stali trudnościeralnej HARDOX 500. Odporny jest na pękanie i wygięcie, a przy tym jest bardzo twardy. Dzięki temu lemiesz Dowdeswell wytrzymuje dłużej niż ORYGINAŁ, a przy tym kosztuje znacznie mniej. Lemiesze Dowdeswel występują w 3 wariantach: Lemiesz dzielony gdzie dłuto przykręcane jest do wspornika, lemiesz dziobowy oraz lemiesz pod dłuto.

Lemiesz Dowdeswell wybór stali

Aby lemiesz do pługa Dowdeswell służył możliwie najdłużej trzeba wybrać dobry materiał. Na rynku dostępne są lemiesze wykonane ze stali borowych, stali szynowych oraz tam gdzie sprzedawca nie podał nazwy stali- ze zwykłej miękkiej stali. My oferujemy coś o wiele lepszego, stal HARDOX. Lemiesze do pługa Dowdeswell wykonane z tego materiału wytrzymują 2x dłużej od lemieszy ze stali Borowej i nawet 10x więcej od lemieszy ze zwykłej miękkiej stali

Dorabianie lemieszy Dowdeswell

Masz lemiesz którego nawet u nas nie znalazłeś ? Skontaktuj się z nami, przedstawimy ci ofertę na wykonanie takich lemieszy. Otrzymasz towar wykonany z HARDOXA dzięki temu lemiesze takie będą służyć najdłużej ze wszystkich pozostałych i ostatecznie po przeliczeniu na zaorane hektary wyjdą najtaniej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10