lemiesz Fraugde

Lemiesz Fraugde dostaniesz u nas wykonany ze stali trudno-ścieralnej HARDOX 500. Lemiesz taki odporny jest na pękanie, gięcie a przy tym wytrzymuje bardzo długo. Dzięki temu wytrzymuje dłużej od ORYGINALNYCH części i kosztuje mniej, brzmi kusząco ? Na pytanie często zadawane: fraugde 4 skibowy gdzie kupic lemiesze? Odpowiedź jest tylko jedna u nas. Najpopularniejsze wyszukiwania w naszym sklepie to: fraugde lemiesz, fraugde lemiesz 16, fraugde lemiesz 93138 oraz lemiesz do pługa obrotowego fraugde. Odpiwiedzi na to wszystko znajdziesz u nas.

Lemiesz Kverneland Fraugde wybór stali

Na rynku możesz dostać lemiesze do Kvernelanda Fraugde wykoane z kilku materiałów. Najpopularniejsze z nich to: lemiesze ze stali Borowej, lemiesze ze stali szynowej – trakcja kolejowa oraz lemiesze bez podanego materiału. Lemieszy bez podanego materiału unikamy, sprzedający często piszą frazesy takie jak: najlepsza stal z hut zachodnich, stal skandynawska, polska jakość. A w rzeczywistości sprzedają zwykłą, miękką stal która najpewniej nie zaorze nawet 5 hektarów. My oferujemy Lemiesze do kverneland fraugde wykonane ze stali HARDOX. Jest to stal odporna na pękanie, twarda i nie wygina się. Wytrzymałość lemieszy z HARDOXA jest 2x większa od lemieszy ze stali Borowej. Zastanów się czy warto zaoszczędzić 20zł aby mieć towar 2x gorszy.

Lemiesze do Fraugde dorabianie

Masz nietypowy pług do kótego nie możesz nigdzie dostać lemieszy? Trafiłeś idealnie, wystarczy że zrobisz zdjęcie lub prześlesz nam wzór lemieszy Fraugde. My wykonamy dokładnie taki sam lemiesz jednak klasy PREMIUM ze stali HARDOX. Który wytrzyma dłużej od ORYGINAŁU. Lepszy towar w niższej cenie, zapraszamy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6