lemiesz Frost

Lemiesz Frost wykonany ze stali HARDOX. Trudnościeralny, odporny na pęknięcia i na wygięcie. Wytrzymałość takiego lemiesza jest większa od części ORYGINALNYCH Frost i przy tym kosztuje taniej. Najpopularniejszymi produktami w naszym sklepie są: lemiesz frost mosel, lemiesze do pługa frost, frost mosel 160 lemiesz oraz lemiesz do pługa frost m26ws. Lemiesze występują w 2 wariantach: Lemiesze do pługa frost pod dłuto i w wersji dziobowej bez przykręcanego dłuta. Zalecamy wybór lemieszy pod dłuto dla gospodarstw większych i lemieszy dziobowych dla tych mniejszych.

Lemiesze do pługa Frost jaką stal Wybrać

Wytrzymałość lemiesza do pługa Frost zależna jest od materiału z jakiego został wykonany. Jeżeli kupimy lemiesze ze zwykłej stali nie wytrzymają nawet 5 hektarów. Zaś gdy zainwestujemy i kupimy towar z dobrej stali to lemiesze takie będą służyły latami. Na rynku dostępne są do nabycia lemiesze ze stali Borowych, lemiesze ze stali szynowej oraz lemiesze takie gdzie nie ma nazwy stali. Jeżeli nazwa stali nie występuje w ogłoszeniu- odradzamy taki zakup, najczęściej wysyłany towar wykonany jest ze stali miękkiej, zwykłej i ładnie zapakowany i pomalowany. A jego wytrzymałość określa się na około 5 hektarów na cały zestaw lemieszy co daje tylko 0,5 ha na jedną sztukę lemiesza.

Lemiesze do pługa Frost ze stali HARDOX

Nowością na rynku są Lemiesze Frost wykonane ze stali HARDOX. Jest to stal trudnościeralna, odporna na pęknięcia i na wygięcie. Wytrzymałością przewyższa części ORYGINALNE i kosztuje znacznie mniej. Porównując stal HARDOX i stal borową można stwierdzić że jeden lemiesz HARDOX wytrzymuje tyle co dwa lemiesze ze stali BOROWEJ.

Dorabianie lemieszy do pługów FROST

Jeżeli nie znalazłeś w katalogu lemiesza takiego jak twój możemy wykonać taki według twojego wzoru. Wystarczy że prześlesz nam zdjęcie lub wzór. My wykonamy lemiesz do pługa FROST ze stali HARDOX. Otrzymasz towar najwyższej klasy Premium w dobrej cenie.

 

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16